Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Wiadomości z miasta


Gmina Ostrów Mazowiecka zorganizowała szkolenie z krótkich łańcuchów dostaw żywności

W dniach 8-9 listopada 2023 r. Gmina Ostrów Mazowiecka we współpracy z KDK Info Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, zorganizowała bezpłatne dwudniowe szkolenie dla mieszkańców pt. "Krótkie łańcuchy dostaw żywności".

2023/11/1-jpg_655b5e5678307 Fot. Urząd Gminy w Ostrowi Mazowieckiej

W szkoleniu wzięli udział rolnicy, domownicy rolników, właściciele lasów, wnioskodawcy i beneficjenci operacji typu "Premie dla młodych rolników" w ramach poddziałania "Pomoc w rozpoczęciu działalności gospodarczej na rzecz młodych rolników" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Głównym celem szkolenia było podniesienie wiedzy uczestników na temat sprzedaży bezpośredniej i handlu detalicznego, organizacji i tworzenia lokalnych systemów żywieniowych, wymogów znakowania produktów, zakładania sklepu internetowego, tworzenia ofert sprzedaży w sklepie internetowym oraz reklam w portalach społecznościowych, takich jak Facebook, YouTube, Google.

Podczas szkolenia uczestnicy poznali zasady funkcjonowania krótkich łańcuchów dostaw żywności, ich zalety i wady. Dowiedzieli się również, jak założyć i prowadzić sprzedaż bezpośrednią, jak tworzyć oferty sprzedaży w sklepie internetowym oraz jak reklamować się w Internecie.

Szkolenie spotkało się z dużym zainteresowaniem uczestników.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.