Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Odeszli do wieczności


Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli mieszkańcy Ostrowi Mazowieckiej i Powiatu Ostrowskiego.

2024/02/img-9602-jpg_65c5e435d4e46

Jerzy Majewski, lat 62, mieszkaniec Kuskowizny. Uroczystości pogrzebowe odbyły się w środę, 7 lutego w Ostrowi Mazowieckiej. 

Elżbieta Weronika Niesiobędzka, lat 82, mieszkanka Ostrowi Mazowieckiej. Uroczystości pogrzebowe odbyły się we wtorek, 6 lutego w Ostrowi Mazowieckiej.

Roman Kurta, lat 95, mieszkaniec Ostrowi Mazowieckiej. Uroczystości pogrzebowe odbyły się w poniedziałek, 5 lutego w Ostrowi Mazowieckiej. 

Czesław Sarnacki, lat 67, mieszkaniec Pałapusa. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w poniedziałek, 12 lutego o godz. 12.00 w Kościele pw. Wniebowzięcia NMP w Ostrowi Mazowieckiej. Po nabożeństwie ciało zmarłego spocznie na Cmentarzu Parafialnym. 

Janusz Radwański, lat 63, mieszkaniec Ostrowi Mazowieckiej. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w sobotę, 10 lutego o godz. 12.00 w Kościele pw. Wniebowzięcia NMP w Ostrowi Mazowieckiej. Po nabożeństwie ciało zmarłego spocznie na Cmentarzu Parafialnym. 

Na łamach naszego serwisu za niewielką opłatą istnieje możliwość złożenia kondolencji rodzinie zmarłej osoby, poinformowania o odejściu kogoś bliskiego oraz dacie i miejscu uroczystości pogrzebowych.

Szczegółowych informacji udzielają pracownicy redakcji. Kontakt za pomocą adresu e-mail .

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.