Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Policja


19-latek groził matce śmiercią i podpaleniem domu

Policjanci z Ostrowi Mazowieckiej interweniowali wobec 19-latka, który okazał się agresywny, grożąc matce śmiercią i podpaleniem domu. Ponadto, przy 19-latku znaleziono narkotyki. Sprawca stanie przed sądem za te czyny.

2024/02/police-2122376-1280-jpg_65bb9666dc0e3

14 lutego, w popołudnie walentynkowe, policja została wezwana do domu w gminie Wąsewo, gdzie doszło do agresji ze strony młodego mężczyzny wobec jego rodziny. Przed przybyciem funkcjonariuszy, agresor opuścił miejsce zdarzenia, ale wcześniej zagroził matce, uszkodził różne drzwi w domu. W jego pokoju rodzina znalazła biały proszek. Na miejsce przybyli także detektywi, a policjanci z prewencji rozpoczęli poszukiwania sprawcy. 19-latek wkrótce sam powrócił do domu, wykazując nerwowość i chowając ręce do kieszeni, gdzie policjanci znaleźli kolejną torebkę, tym razem z suszem roślinnym. Testy potwierdziły, że znalezione substancje to mefedron i marihuana. Młody człowiek był trzeźwy, został aresztowany.

Po zgromadzeniu dowodów, mężczyzna usłyszał zarzuty dotyczące uszkodzenia mienia, gróźb karalnych oraz posiadania narkotyków, za które grozi mu do 5 lat więzienia za uszkodzenie mienia i do 3 lat za pozostałe przestępstwa.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.