Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Policja


26-latek z marihuaną zatrzymany przez ostrowską policję!

Ostrowscy funkcjonariusze z pionu prewencji zatrzymali 26-latka, który był w posiadaniu marihuany. Mężczyzna stanie przed sądem. 

2024/02/288-173357-jpg_65d49f9340325 Fot. KPP w Ostrowi Mazowieckiej

- W nocy z soboty na niedzielę ostrowscy policjanci pionu prewencji patrolowali teren miasta. Na ul. Piłsudskiego zauważyli trzech młodych mężczyzn, z których jeden szczególnie przykuł ich uwagę. "Zakapturzony" mężczyzna gdy tylko zobaczył radiowóz zaczął się nerwowo rozglądać i próbował odejść. Policjanci postanowili sprawdzić co było tego powodem. Po weryfikacji tożsamości mężczyzn, policjanci znaleźli w saszetce naramiennej 26-latka z powiatu ostrowskiego torebkę foliową z suszem roślinnym koloru zielonego. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu - informuje asp. Marzena Laczkowska. 

Badanie narkotestem wykazało wykazało, że była to marihuana. Mężczyzna był nietrzeźwy, miał ponad 0,9 promila alkoholu w organizmie. Dlatego policjanci mogli z nim porozmawiać dopiero gdy wytrzeźwiał. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, za co stanie przed sądem. 

Wasze opinie

Dawid Sz   15:36, 20.02.2024

Ale bandyta naraził ludzi na niebezpieczeństwo hahahazakapturzony uwaga mordeczki ściągać kaptury z głów bo pały będą mieli podejrzenia hahaha

Szymon Socik   17:25, 20.02.2024

Myślałem że to KFC na zdjęciu pod artykułem

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.