Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Sporty walki


Czy Majewski da radę? Trzymamy kciuki

Już dzisiaj Marcin Majewski stoczy swoją kolejną walkę. 29-latek stoczy walkę podczas gali Babilon Boxing Show & K1, która odbędzie się w Nowym Dworze Mazowieckim. 

2024/02/majewski-jpg_65d886dc8c131

Rywalem zawodnika Academia Gorila Ostrów Mazowiecka będzie Piotr Stępień. Walka została zakontraktowana na trzy rundy w K1 - limit 63,5 kg. Dla 29-latka będzie to szósta walka zawodowa, a druga dla Bailon Promotions.

- Plan jest taki, żeby dobrze się bawić i jak zwykle dać twardą, mocną walkę, oczywiście zakończoną zwycięstwem. Będzie dużo moich kibiców, zresztą jak zwykle, więc muszę dać z siebie sto procent, bo na to zasługują - mówił niedawno Majewski.

Przed naszym przedstawicielem trudne zadanie. Jego przeciwnik ma na koncie 9 wygranych. Jeszcze ani razu nie doznał porażki. Obaj zawodnicy są po ważeniu. Majewski wniósł na wagę dokładnie 63 kg. Jego rywal 63,1 kg.

W walce wieczoru tytułu mistrzowskiego w kategorii do 65 kilogramów w formule K1 bronił będzie Jan Lodzik. Rywalem "Irona" będzie niepokonany Juanmi Martinez z Hiszpanii. W co-main evencie w dojdzie do starcia bokserskiego pomiędzy Rafałem Dudkiem a Krzysztofem Wojciechowskim.

Galę będzie można śledzić w Polsacie Sport Fight, Super Polsacie, Polsat Box Go i polsatsport.pl.

 

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.