Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Edukacja


XIV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci: Bezpiecznie na wsi mamy, bo o zdrowie dbamy!

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego (KRUS) zaprasza dzieci z terenów wiejskich do udziału w XIV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci. Konkurs w 2024 roku odbywa się pod hasłem "Bezpiecznie na wsi mamy, bo o zdrowie dbamy".

2024/03/unnamed-jpg_65fa8cef4b789 Fot. Materiały organizatora

Celem konkursu jest promowanie pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą na terenie gospodarstwa rolnego oraz popularyzacja wykazu czynności szczególnie niebezpiecznych związanych z prowadzeniem gospodarstwa rolnego, których nie wolno powierzać dzieciom poniżej 16 roku życia.

Prace konkursowe należy przesłać do Placówki Terenowej KRUS w Ostrowi Mazowieckiej za pośrednictwem szkół do 5 kwietnia 2024 r.
Materiały edukacyjne:

- Uczestnik Konkursu wykonuje pracę plastyczną w formacie A3 (dwuwymiarową), w dowolnej technice obrazującej upowszechnianie przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego sposoby zapobiegania wypadkom przy pracy i rolniczym chorobom zawodowym popularyzowane w ramach projektu "Bezpieczny Rolnik, Bezpieczna Wieś". Na każdym etapie konkursu zgłoszone prace oceniane będą w podziale na dwie kategorie wiekowe (kl. 0-III i IV-VIII), według następujących kryteriów: zgodność z tematyką konkursu i jej trafne przedstawienie, oryginalność, pomysłowość w zobrazowaniu tematu konkursu oraz walory estetyczne pracy. Uczestnik może zgłosić tylko jedną pracę plastyczną - informują organizatorzy. 

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie organizatora.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.