Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Policja


Nocna awantura pary zakończona interwencją policji

Mieszkanka Ostrowi Mazowieckiej zawiadomiła policję o awanturze w aucie. Dzięki tej informacji funkcjonariusze zatrzymali pijanego kierowcę.

2024/04/klotnia-awantura-para-samochod-auto-jpg_660bfb05861d6 Zdjęcie ilustracyjne

W piątkowy wieczór 29 marca ostrowscy policjanci otrzymali zgłoszenie od mieszkanki Ostrowi Mazowieckiej o parze, która była pod wpływem alkoholu i awanturowała się w aucie na jednej z ulic miasta. Na miejscu wskazanym przez zgłaszającą nie było już śladu po samochodzie. Policjanci, którzy patrolowali ul. Wileńską dostrzegli pojazd marki Opel, który był opisany podczas zgłoszenia a styl jazdy wzbudził podejrzenia co do stanu trzeźwości kierowcy. Ostrowscy funkcjonariusze postanowili poddać kierowcę kontroli drogowej. Auto prowadził 33-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego w towarzystwie 29-letniej kobiety. Badanie stanu trzeźwości wykazało w organizmie kierowcy aż 2.4 promila alkoholu.

Dodatkowo 33-letni mężczyzna nie posiadał wymaganych uprawnień do prowadzenia pojazdu. Co więcej, po dokładniejszym sprawdzeniu samochodu przez funkcjonariuszy okazało się, że przednia tablica rejestracyjna nie zgadzała się z danymi pojazdu - należała do innego auta.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.