Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Boguty Pianki


Ponad 80 procent poparcia w wyborach. Jędrzej Drewnowski pozostaje wójtem gminy Boguty-Pianki

W gminie Boguty-Pianki mieszkańcy potwierdzili swoje zaufanie i poparcie dla obecnego wójta Jędrzeja Drewnowskiego, który został ponownie wybrany na to stanowisko. Wyniki głosowania jasno wskazują, że społeczność ceni sobie kontynuację dotychczasowej pracy wójta.

2024/04/jedrzej-drewnowski-fot-ostrowmaz24-png_66139c5c85729

Jędrzej Drewnowski uzyskał przewagę, która nie pozostawia wątpliwości co do jego wsparcia w gminie. Zdobywając imponujące 1017 głosów (80.71 proc.), potwierdził swoją pozycję jako lider, który cieszy się zaufaniem społeczności. Jego konkurent Bogucki Wojciech zdobył 243 głosy (19.29 proc.). Wybór Jędrzeja Drewnowskiego na kolejną kadencję oznacza kontynuację dotychczasowych działań w gminie. Jego osiągnięcia i zaangażowanie w rozwój społeczności zyskały uznanie mieszkańców, którzy nie zawahali się udzielić mu swojego poparcia podczas wyborów samorządowych.

Wynik wyborów jednoznacznie wskazuje na zaufanie i zadowolenie mieszkańców gminy Boguty-Pianki z dotychczasowej pracy wójta Jędrzeja Drewnowskiego. Jego reelekcja to znak, że społeczność oczekuje kontynuacji rozpoczętych inicjatyw oraz dalszej pracy na rzecz ich realizacji.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.