W ostatnim czasie społeczność gminy Wąsewo była świadkiem intensywnych działań politycznych, które miały wyłonić nowego wójta. Na pewno nie będzie nim Rafał Kowalczyk.
Zgodnie z wynikami pierwszej tury wyborów, walka o fotel wójta była zacięta. Bąk Tadeusz zgromadził 628 głosów, Małgorzata Malicka uzyskała 727 głosów co stanowiło 34.80 proc. poparcia, a Nadratowska Urszula zebrała 734 głosy (35.14 proc.). Kandydaci z największym poparciem, czyli Małgorzata Malicka i Urszula Nadratowska przejdą do drugiej tury wyborów.

💬 Komentarze (8)