Opublikowano

Gorąca rywalizacja o fotel wójta. Malicka i Nadratowska do drugiej tury

W ostatnim czasie społeczność gminy Wąsewo była świadkiem intensywnych działań politycznych, które miały wyłonić nowego wójta. Na pewn

W ostatnim czasie społeczność gminy Wąsewo była świadkiem intensywnych działań politycznych, które miały wyłonić nowego wójta. Na pewno nie będzie nim Rafał Kowalczyk.

Zgodnie z wynikami pierwszej tury wyborów, walka o fotel wójta była zacięta. Bąk Tadeusz zgromadził 628 głosów, Małgorzata Malicka uzyskała 727 głosów co stanowiło 34.80 proc. poparcia, a Nadratowska Urszula zebrała 734 głosy (35.14 proc.). Kandydaci z największym poparciem, czyli Małgorzata Malicka i Urszula Nadratowska przejdą do drugiej tury wyborów.

💬 Komentarze (8)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (8)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz