Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Boguty Pianki


Porzucone małe szczeniaczki szukają domu

W miejscowości Tymianki-Bucie, dwie suczki i dwa pieski, które zostały porzucone pilnie poszukują domu. To smutne ale niezwykle powszechne zjawisko w dzisiejszym świecie, gdzie zwierzęta często stają się ofiarami nieodpowiedzialnych decyzji ludzi. Mamy szansę im pomóc!

2024/04/szczeniaki-szukaja-domu-fot-urzad-gminy-boguty-pianki-jpg_6615363c22485 Fot. Urząd Gminy Boguty-Pianki

Zwierzęta obecnie przebywają w miejscowości Tymianki-Bucie i czekają na swoją szansę na szczęśliwe życie u boku kochających ludzi. Jeśli nie znajdą się nowi opiekunowie to trafią do schroniska. Urząd Gminy Boguty-Pianki zapewni zaszczepienie oraz odrobaczenie piesków, co jest ważnym krokiem w zapewnieniu im zdrowia i dobrego samopoczucia.

Jeśli jesteś odpowiedzialną osobą, która chce przygarnąć szczeniaka oraz zapewni mu odpowiednie warunki skontaktuj się z Urzędem Gminy Boguty-Pianki pod numerem telefonu: 862775030. Twoja decyzja może sprawić, że życie tych małych psiaków zmieni się na lepsze. Apelujemy również o pomoc w udostępnieniu tej informacji, aby jak najwięcej osób mogło dowiedzieć się o tych uroczych szczeniaczkach i dać im szansę na lepsze życie.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.