Opublikowano

W gminie Wąsewo uczczono rocznice Zbrodni Katyńskiej i Katastrofy Smoleńskiej

Delegacja z gminy Wąsewo uczciła 84. rocznicę Zbrodni Katyńskiej i 14. rocznicę Katastrofy Smoleńskiej, składając wiązanki kwiatów i zapa
Fot. Urząd Gminy Wąsewo

Delegacja z gminy Wąsewo uczciła 84. rocznicę Zbrodni Katyńskiej i 14. rocznicę Katastrofy Smoleńskiej, składając wiązanki kwiatów i zapalając znicze pod obeliskiem na placu im. ks. M. Kłobukowskiego.

We wtorek 10 kwietnia delegacja gminy Wąsewo symbolicznie uczciła dwie tragiczne rocznice: 84. rocznicę Zbrodni Katyńskiej oraz 14. rocznicę Katastrofy Smoleńskiej. Na czele delegacji stanęli: Rafał Kowalczyk wójt gminy Wąsewo, Tadeusz Bąk przewodniczący Rady Gminy Wąsewo oraz Marta Wójcik dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Wąsewie. Wspólnie złożyli oni wiązanki kwiatów oraz zapalili znicze, aby uczcić pamięć poległych pod obeliskiem na placu im. ks. M. Kłobukowskiego.

Uroczystość upamiętnienia Zbrodni Katyńskiej i Katastrofy Smoleńskiej w Gminie Wąsewo była ważnym wydarzeniem, które pokazało, że pamięć o tych tragicznych wydarzeniach nadal żyje w sercach Polaków i jest fundamentem naszej narodowej tożsamości.

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz