Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Wybory


Podziękowanie za zaufanie i wsparcie w wyborach 2024

Szanowni Państwo,

dzięki zaufaniu, jakim obdarzyliście nas Państwo 7 kwietnia 2024 r., z naszych list w Radzie Miasta zasiądzie 8, a w Radzie Powiatu 11 Radnych. W obu przypadkach jest to najwyższy wynik, spośród wszystkich startujących komitetów.

W Radzie Miasta z naszego komitetu zasiądą:

2024/04/miasto-1-jpg_661cf4a51f72c

W Radzie Powiatu reprezentować nas będą:

2024/04/powiat-1-jpg_661cf49285dae

Dziękujemy Państwu bardzo serdecznie. Doceniliście naszą dotychczasową pracę i pokazaliście, że chcecie kontynuacji działań pozwalających na systematyczny i zrównoważony rozwój. Nie zawiedziemy Waszego zaufania. Stabilna większość w Radzie Powiatu oraz możliwość stworzenia większości w Radzie Miasta sprawią, że dotychczasowa współpraca Miasta i Powiatu będzie kontynuowana dla dobra naszego regionu.

Ostatnie kilka lat to czas ogromnego rozwoju miasta i powiatu. Nigdy wcześniej nie prowadzono aż tylu inwestycji w tak wielu obszarach. Od inwestycji w kulturę, oświatę, sport, drogi, aż po rozwój usług zdrowotnych i społecznych.

Wspólne działania naszych samorządów, w porozumieniu z samorządem wojewódzkim oraz Rządem Polskim, pozwoliły na skuteczne wdrożenie przygotowań m.in. do budowy małej obwodnicy miasta, łączącej drogę wojewódzką 627 w kierunku Małkini z węzłem Podborze, budowy nowej siedziby Komendy Powiatowej Policji, czy uruchomienia kolei pasażerskiej obejmującej stolicę powiatu ostrowskiego. Będziemy kontynuować budowę dróg na terenie powiatu ostrowskiego. Dokończymy budowę boiska do piłki nożnej z syntetyczną nawierzchnią przy Zespole Szkół nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej, które jest świetnym przykładem na efekty współpracy na wielu szczeblach.

Jesteśmy przed II turą wyborów na burmistrza miasta Ostrów Mazowiecka, wygrana naszego kandydata Jerzego Bauera da gwarancję realizacji naszych planów dla dobra Mieszkańców naszego miasta i powiatu.

Artykuł sponsorowany, Sfinansowano z KW Prawo i Sprawiedliwość

Wasze opinie

Franek   10:17, 16.04.2024

Przeproście najpierw za oszustwa!!!

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.