Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Policja


43-latek trafił za kratki!

Na terenie gminy Małkinia Górna doszło do zatrzymania 43-letniego mężczyzny, który najbliższy rok spędzi za kratami więzienia.

2023/03/zatrzymany-kajdanki-jpg_640b17732cae7 Zdjęcie ilustracyjne

We wtorek 16 kwietnia w godz. porannych małkińscy policjanci otrzymali ważny nakaz doprowadzenia wydany przez węgrowski wymiar sprawiedliwości wobec 43-letniego mężczyzny. W ramach szybkiej i zdecydowanej akcji funkcjonariusze udali się do miejsca zamieszkania podejrzanego na terenie gminy Małkinia Górna, gdzie dokonali jego zatrzymania. Mężczyzna został przewieziony do ostrowskiej komendy, gdzie trafił do policyjnego aresztu, oczekując na dalsze procedury związane z konwojowaniem do zakładu karnego. Według ustaleń najbliższy rok 43-latek spędzi za kratami.

Przypadek ten pokazuje, że żadne przestępstwo nie pozostaje bezkarnie, a sprawiedliwość jest ścigana i egzekwowana, niezależnie od miejsca i czasu popełnienia czynu. Oby ta skuteczność w działaniu organów ścigania stanowiła przestrogę dla potencjalnych przestępców i podnosiła poczucie bezpieczeństwa w społeczności.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.