W dniu 21 kwietnia 2024 roku gmina Wąsewo staje przed kolejnym ważnym wyzwaniem - ponownym głosowaniem w wyborach wójta.
Wójt gminy Wąsewo postanowił zorganizować bezpłatny gminny przewóz pasażerski dla wyborców, którzy zostali ujęci w spisie wyborców w stałym obwodzie głosowania. Jest to istotne zagadnienie, które ma na celu zapewnienie wszystkim obywatelom równych szans na uczestnictwo w procesie wyborczym. Dlatego też wójt gminy Wąsewo informuje, że w dniu ponownego głosowania w wyborach wójta, tj. 21 kwietnia 2024 roku, uruchomione zostaną bezpłatne linie komunikacyjne na terenie gminy. Linie te będą funkcjonować z częstotliwością dwóch pełnych kursów, zgodnie z przedstawionymi rozkładami jazdy, które znajdują się na stronie Urzędu Gminy w Wąsewie.
Mieszkańcy gminy Wąsewo, którzy zamierzają wziąć udział w głosowaniu, mogą skorzystać z tego bezpłatnego przewozu, który zapewni im wygodny i bezpieczny transport do lokalu wyborczego oraz z powrotem. Powrót odbędzie się na tej samej trasie z miejsca odjazdu sprzed lokalu wyborczego.
![W dniu 21 kwietnia 2024 roku gmina Wąsewo staje przed kolejnym ważnym wyzwaniem - ponownym głosowaniem w wyborach wójta.
[foto]38013[/foto]
W](https://www.ostrowmaz24.pl/uploads/artykuly/2024/03/urzad-gminy-wasewo2-fot-ostrowmaz24-jpg-607aa0e4ede73-big-jpeg_65fad7a3ac350-big.webp)
💬 Komentarze (0)