Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Wąsewo


Bezpłatny, gminny przewóz pasażerski na terenie gminy Wąsewo

W dniu 21 kwietnia 2024 roku gmina Wąsewo staje przed kolejnym ważnym wyzwaniem - ponownym głosowaniem w wyborach wójta.

2024/03/urzad-gminy-wasewo2-fot-ostrowmaz24-jpg-607aa0e4ede73-big-jpeg_65fad7a3ac350

Wójt gminy Wąsewo postanowił zorganizować bezpłatny gminny przewóz pasażerski dla wyborców, którzy zostali ujęci w spisie wyborców w stałym obwodzie głosowania. Jest to istotne zagadnienie, które ma na celu zapewnienie wszystkim obywatelom równych szans na uczestnictwo w procesie wyborczym. Dlatego też wójt gminy Wąsewo informuje, że w dniu ponownego głosowania w wyborach wójta, tj. 21 kwietnia 2024 roku, uruchomione zostaną bezpłatne linie komunikacyjne na terenie gminy. Linie te będą funkcjonować z częstotliwością dwóch pełnych kursów, zgodnie z przedstawionymi rozkładami jazdy, które znajdują się na stronie Urzędu Gminy w Wąsewie.

Mieszkańcy gminy Wąsewo, którzy zamierzają wziąć udział w głosowaniu, mogą skorzystać z tego bezpłatnego przewozu, który zapewni im wygodny i bezpieczny transport do lokalu wyborczego oraz z powrotem. Powrót odbędzie się na tej samej trasie z miejsca odjazdu sprzed lokalu wyborczego.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.