Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Policja


Potrącenie rowerzysty na ulicy Sikorskiego

Do zdarzenia drogowego doszło na ulicy Sikorskiego we wtorkowy poranek. Rowerzysta odniósł poważne obrażenia i trafił do szpitala

2022/09/rowerzysta-wypadek-jpg_6319efa98e1fb Zdjęcie ilustracyjne

We wtorek 21 maja, wczesnym rankiem na ul. Sikorskiego w Ostrowi Mazowieckiej doszło do zdarzenia drogowego, w którym uczestniczyli kierująca oplem 41-latka oraz 34-letni rowerzysta, który poruszał się ścieżką rowerową. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi i pochodzili z powiatu ostrowskiego. Niemniej jednak, w wyniku zdarzenia, rowerzysta odniósł poważne obrażenia i został przewieziony do szpitala. Szczegółowe okoliczności tego wypadku są obecnie badane przez policjantów z wydziału kryminalnego, którzy starają się ustalić wszystkie szczegóły i przyczyny tego zdarzenia.

Zdarzenie to jest przypomnieniem o konieczności zachowania najwyższej ostrożności na drodze, zarówno dla kierowców, jak i dla rowerzystów. Choć każdy uczestnik ruchu drogowego ma swoje prawa i obowiązki, to wspólna odpowiedzialność za bezpieczeństwo na drodze spoczywa na wszystkich naszych barkach.

Komenda Powiatowa Policji w Ostrowi Mazowieckiej apeluje zarówno do kierowców aut, jak i rowerzystów o zachowanie wzmożonej uwagi i ostrożności podczas poruszania się po drogach. Przestrzeganie przepisów, szacunek dla innych uczestników ruchu oraz odpowiedzialne zachowanie mogą znacząco przyczynić się do zapobiegania podobnym tragediom.

Wasze opinie

Vacek   08:44, 25.05.2024

Nie rozumiem. To rowerzysta i 41- latka kierująca oplem , jechali po ścieżce rowerowej ?

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.