Opublikowano

Dariusz Bednarczyk przejmuje obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowi Mazowieckiej

Dziś w Ostrowi Mazowieckiej odbyła się uroczysta zbiórka, podczas której pożegnano Komendanta Powiatowego Policji, mł. insp. Krzysztofa Szym
Fot. KPP Ostrów Mazowiecka

Dziś w Ostrowi Mazowieckiej odbyła się uroczysta zbiórka, podczas której pożegnano Komendanta Powiatowego Policji, mł. insp. Krzysztofa Szymańskiego.

Dziś 7 czerwca w Galerii Sztuki Jatki w Ostrowi Mazowieckiej miała miejsce uroczysta zbiórka, która stanowiła wyjątkowe pożegnanie dla Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowi Mazowieckiej, mł. insp. Krzysztofa Szymańskiego. Po latach oddanej służby i zaangażowania, Krzysztof Szymański został awansowany na stanowisko Komendanta Miejskiego Policji w Płocku. Starosta Ostrowski Jerzy Bauer w imieniu władz samorządowych Powiatu Ostrowskiego złożył serdeczne podziękowania Komendantowi Szymańskiemu za jego niezwykle owocną współpracę. Gratulacje nie ograniczyły się jedynie do służbowych osiągnięć, lecz obejmowały także życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności na nowej drodze zawodowej.

Obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowi Mazowieckiej zostały przekazane dotychczasowemu I Zastępcy, podinsp. Dariuszowi Bednarczykowi, który otrzymał to zaufanie od Komendanta Wojewódzkiego Policji w Radomiu, nadinsp. Waldemara Wołowca. Nowy etap w życiu powiatowej policji z pewnością będzie kontynuacją dotychczasowych wysiłków i osiągnięć, dążąc do zachowania wysokich standardów bezpieczeństwa i zaufania społecznego.

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz