Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Piłka nożna


Kraszewska: Bez koleżanek nie byłoby moich goli

Dzisiejszym meczem wyjazdowym piłkarki Ostrovii zakończą sezon. Sezon bardzo udany. Nasze mają w kieszeni awans do III ligi. 

2024/06/czeslawa-dudek-jpg_665d80f3a22a6

Zapewniły to sobie zwycięstwem 5:0 z Mazovią Mińsk Mazowiecki. Hat-trickiem popisała się Emilia Kraszewska. - Mecz od samego początku należał do nas. Szybko strzelona bramka tylko zmotywowała nas do zdobycia kolejnych. Przeciwniczki tego dnia musiały uznać naszą wyższość nie zagrażając naszej bramce. My z każdą minutą i kolejna bramka wiedziałyśmy ,że awans mamy już na wyciągnięcie ręki - mówi autorka 16 goli w tym sezonie. - Indywidualne statystyki nie są dla mnie najważniejsze. Liczy się ogólny sukces zespołu, a gdyby nie koleżanki, tych bramek po prostu by nie było - dodaje.

25-latka przyznaje, że przed sezonem nie do końca wierzyła w sukces. - Od początku miałyśmy braki kadrowe, jednak z meczu na mecz awans był coraz bardziej realny, co motywowało nas do walki. Jaki widać, opłacało się i już kolejkę przed zakończeniem sezonu mieliśmy powody do radości. Fajnie i wielką rzeczą było zdobycie go przed własną publicznością, gdzie było to też dla nas dużym wsparciem - kończy Kraszewska.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.