Opublikowano . Powiat ostrowski | Gminy | Wąsewo


VI Rajd Rowerowy w Gminie Wąsewo już wkrótce!

Gminna Biblioteka Publiczna w Wąsewie zaprasza wszystkich czytelników i osoby chętne na VI Rajd Rowerowy, który odbędzie się 29 czerwca 2024 roku.

2024/06/rajd-rowerowy-fot-gminna-biblioteka-publiczna-w-wasewie-jpg_6666d0c521185 Fot. Gminna Biblioteka Publiczna w Wąsewie

To wyjątkowe wydarzenie jest doskonałą okazją do aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu, odkrycia uroków gminy Wąsewo oraz integracji z lokalną społecznością. Rajd rowerowy odbędzie się w sobotę 29 czerwca, a start przewidziany jest na godz. 10.00. Miejscem zbiórki będzie teren przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Wąsewie. Uczestnicy rajdu będą mieli okazję przejechać malowniczymi trasami rowerowymi, które zostały starannie dostosowane do różnych poziomów zaawansowania. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym rowerzystą, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z rowerem, znajdziesz trasę odpowiednią dla siebie.

Dla uczestników przygotowano różnorodne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Po zakończeniu trasy na wszystkich czeka smaczny poczęstunek, który pozwoli zregenerować siły. Spotkanie z miłośnikami literatury i rowerów będzie okazją do wymiany doświadczeń, wspólnych rozmów oraz nawiązania nowych znajomości. Pamiętaj, aby zabrać ze sobą kamizelkę odblaskową oraz dobry humor! Bezpieczeństwo jest priorytetem.

Szczegółowe informacje oraz zapisy dostępne są w Gminnej Bibliotece Publicznej w Wąsewie oraz na stronie internetowej biblioteki.

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.