Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Policja


Zgubiłeś telefon marki Realme? Zgłoś się do ostrowskiej komendy

W Ostrowi Mazowieckiej przy ulicy Kościuszki znaleziono telefon komórkowy marki Realme, który został przekazany na policję. Właściciel telefonu może odebrać go w Komendzie Powiatowej Policji.

2024/06/znaleziony-telefon-fot-kpp-ostrowmazowiecka-jpg_66682560e27ab Fot. KPP Ostrów Mazowiecka

W dniu 9 czerwca w godz. wieczornych mieszkanka powiatu ostrowskiego dokonała odkrycia. Spacerując przy ul. Kościuszki w Ostrowi Mazowieckiej, natknęła się na porzucony telefon komórkowy marki Realme. Znalazczyni, wykazując się odpowiedzialnością i obywatelską postawą, niezwłocznie udała się ze znalezionym przedmiotem do budynku Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej. Telefon został przekazany funkcjonariuszom, którzy podjęli próbę ustalenia tożsamości właściciela. Niestety, urządzenie jest wyłączone i posiada blokadę, co uniemożliwia odczytanie numeru IMEI, niezbędnego do identyfikacji właściciela.

W związku z tym, Komenda Powiatowa Policji w Ostrowi Mazowieckiej zwraca się do mieszkańców o pomoc w odnalezieniu osoby, do której należy zgubiony telefon. Właściciel bądź właścicielka urządzenia mogą zgłosić się osobiście do budynku komendy, gdzie po odpowiedniej weryfikacji będą mogli odebrać swoją własność. 

Dodaj komentarzPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.