Opublikowano

Przerwa w dostawie wody na terenie gminy Stary Lubotyń

Przerwa w dostawie wody wystąpi na terenie gminy Stary Lubotyń. Jest to spowodowane prowadzonymi pracami związanymi z przebudową sieci wodocią
Zdjęcie ilustracyjne

Przerwa w dostawie wody wystąpi na terenie gminy Stary Lubotyń. Jest to spowodowane prowadzonymi pracami związanymi z przebudową sieci wodociągowej. 

W czwartek 11 lipca od godz. 9.00 na odcinku drogi powiatowej relacji Lubotyń - Koskowo będą prowadzone prace związane z przebudową sieci wodociągowej. W związku z tym w miejscowościach Lubotyń Morgi, Koskowo oraz Lubotyń Kolonia wystąpią przerwy w dostawie wody. Przebudowa sieci wodociągowej jest konieczna ze względu na modernizację infrastruktury wodociągowej w gminie Stary Lubotyń. Prace te mają na celu poprawę jakości dostarczanej wody oraz zwiększenie niezawodności systemu zaopatrzenia w wodę dla mieszkańców.

Przerwy w dostawie wody rozpoczną się o godz. 9.00 i mogą potrwać kilka godzin. W przypadku wydłużenia się prac, Urząd Gminy Stary Lubotyń dołoży wszelkich starań, aby jak najszybciej przywrócić normalne funkcjonowanie sieci wodociągowej.

Urząd Gminy Stary Lubotyń przeprasza za wszelkie niedogodności związane z przebudową sieci wodociągowej i prosi o wyrozumiałość oraz cierpliwość.

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz