Zawodnicy PUKS-u Orka Ostrów Mazowiecka podjęli wyzwanie rywalizacji na basenie 50-metrowym, co było zupełnie nowym doświadczeniem, zwłaszcza dla tych, którzy na co dzień trenują na krótszych, 25-metrowych torach.
Celem głównym było zdobycie doświadczenia na tak dużym obiekcie, a przy okazji kilku zawodnikom udało się osiągnąć świetne wyniki. Wielkie gratulacje dla Mateusza Kwiatkowskiego, który zdobył brązowy medal na 100 m stylem klasycznym w kategorii 14 lat.
Ola Stanisławska również pokazała się z bardzo dobrej strony, stając cztery razy tuż obok podium. Zajęła 4. miejsce na 200 m stylem grzbietowym, 5. na 100 m tym samym stylem oraz 6. miejsce na 400 m stylem dowolnym w kategorii 14 lat. Ala Mikołajczyk, startując w kategorii 12 lat, zdobyła 6. miejsce na 200 m stylem zmiennym, a także wywalczyła miejsce w sztafecie TEAM SPIRIT, osiągając świetny wynik na 50 m stylem dowolnym.
Warto podkreślić, że każda z naszych zawodniczek – Ola, Ala i Ania – w ciągu dwóch dni rywalizacji wystartowała w aż pięciu konkurencjach. Co więcej, wszyscy zawodnicy poprawili swoje rekordy życiowe i ustanowili nowe na dystansach oraz w stylach, w których dotychczas nie mieli okazji się sprawdzić.
Ola, Ala, Ania, Mateusz – wielkie brawa za odwagę i osiągnięte wyniki!
Dopasuj dla mnie
Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.
Informacja: zapisujemy wyłącznie wybór tematów w pamięci przeglądarki (localStorage). Możesz wyłączyć w każdej chwili.
Wybraliśmy dla Ciebie
Bądź pierwszy! Dodaj komentarz
Twoja opinia pomaga być na bieżąco
Dodając komentarz, akceptujesz regulamin komentowania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.
Rozpocznij dyskusję – napisz pierwszy komentarz poniżej.