Opublikowano

Gruba sprawa w Małkini Górnej. Wpadł z kilogramem narkotyków (zdjęcia)

Ponad kilogram narkotyków, w tym amfetamina i marihuana, zabezpieczyli policjanci w jednym z domów na terenie gminy Małkinia Górna. W ręce fun
Fot. KPP Ostrów Mazowiecka

Ponad kilogram narkotyków, w tym amfetamina i marihuana, zabezpieczyli policjanci w jednym z domów na terenie gminy Małkinia Górna. W ręce funkcjonariuszy trafił 33-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego, który już wcześniej miał konflikt z prawem.

Mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej. Kryminalni pojawili się na jednej z posesji, gdzie podczas przeszukania znaleźli biały proszek oraz zielony susz roślinny. Wszystko wskazywało na to, że nie były to przypadkowe znaleziska.

Do działań operacyjnych doszło w czwartek 10 lipca. Na miejscu zabezpieczono narkotyki, które po wstępnych badaniach okazały się amfetaminą i marihuaną. Łączna waga nielegalnych substancji przekroczyła kilogram.

- Mężczyzna został przewieziony do ostrowskiej komendy, gdzie osadzono go w policyjnym areszcie. Następnego dnia usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za który zgodnie z obowiązującymi przepisami grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Policjanci prowadzą dalsze czynności mające na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności sprawy - poinformowała asp. Marzena Laczkowska. 

Fot. KPP Ostrów Mazowiecka Fot. KPP Ostrów Mazowiecka

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz