Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Piłka nożna

Ostrovia przegrywa ostatni sparing (zdjęcia, wideo)

Ostrovia podejmowała na własnym boisku drużynę z ligi okręgowej KS CK Troszyn.

Jak się okazało była to drużyna tylko z nazwy z Troszyna. Zespół prowadzony przez znanego trenera Edwarda Klejndinsta przyjechał w dresach Wisły Warszawa i zapewne w nadchodzących latach pod takim szyldem będą występować na polskich boiskach.

Sponsorem drużyny z Troszyna został znany w całej Polsce przedsiębiorca Grzegorz Kulikowski, który zainwestował w zespół, jak się okazało po meczu z żółto-zielonymi przyniosło to oczekiwany efekt.

Pierwsza połowa to zdecydowana dominacja drużyny prowadzonej przez Edwarda Klejndinsta. Błędy naszej defensywy sprawiły, że goście do przerwy prowadzili aż 5:0.

Po przerwie goście zrobili sporo zmian i gra zdecydowanie się wyrównała. Bramkę honorową dla naszej drużyny zdobył z rzutu karnego Arek Ciach, ustanawiając tym samym wynik spotkania.

Nowy sezon w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej piłkarze Ostrovii rozpoczną wyjazdowym meczem już w najbliższy piątek z MKS Mławianką Mława.

KS Ostrovia Ostrów Maz. - KS CK Troszyn 1:5 (0:5)
Bramki: Arek Ciach (karny).

Ostrovia: Chorodyński - Dzwonkowski, Małkiński, Pełtak, Rupacz - Kaliszewski, Ciach, R. Wilczewski, Lipski - Zacheja, Komosa oraz Zapatka, zawodnik testowany, Wojdak, Korzeb, Tokarzewski.