Opublikowano

Ostrovia na starcie sezonu zagra w Mławie

Piłkarze Ostrovii w piątkowe popołudnie rozpoczną rywalizację w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej - grupy północnej.
Podopieczni trenera Pawła Kowa

Piłkarze Ostrovii w piątkowe popołudnie rozpoczną rywalizację w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej - grupy północnej.

Podopieczni trenera Pawła Kowalczyka na otwarcie nowego sezonu zmierzą się na wyjeździe z wymagającym rywalem - MKS Mławianka Mława.

Dla żółto-zielonych rywal z pewnością będzie wymagający, ale ostrowianie na pewno nie położą się na boisku. Ostatnie dwa sparingowe starcia mogą nie napawać optymizmem, ale sytuacja w klubie wydaje się być poukładana.

W pierwszym meczu pod znakiem zapytania z powodu urazu kolana stoi występ kapitana Dawida Wilczewskiego oraz Aleksandra Zaremby. Wciąż nie wiadomo, czy jeszcze przed pierwszym meczem klub pozyska pomocnika Narwi Dominika Dzwonkowskiego. Niepewny jest również występ Konrada Grabowskiego, którego karta zawodnicza wciąż jest w klubie Ursusa Warszawa.

W kadrze na mecz z Mławą na pewno zabraknie Kacpra Chorodyńskiego i Kamila Wojdaka, którzy rundę jesienną spędzą na wypożyczeniu w KS Wąsewo.

1. kolejka - IV liga mazowiecka, grupa północna
MKS Mławianka Mława - KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka, piątek - 15 sierpnia, godz. 16.00.

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz