Ostrovia remisuje z Mazovią (zdjęcia, wideo)

Ostrowska drużyna po raz kolejny nie potrafiła zwyciężyć i drugi raz z rzędu musi pocieszyć się jednym punktem.

W środowym starciu 2. kolejki Ostrovia zremisowała z Mazovią Mińsk Mazowiecki 1:1, po bramce strzelonej w drugiej połowie meczu przez Arka Ciacha.

Goście objęli prowadzenie po trafieniu już w dziesiątej minucie spotkania. Żółto-zieloni przeważali, ale nie potrafili przedostać się pod bramkę rywali. Do przerwy goście prowadzili 1:0.

Po zmianie stron gra się ożywiła. Ostrovia atakowała z większym animuszem, co przyniosło efekty. W 57. minucie spotkania po dośrodkowaniu Marka Kaliszewskiego z lewej strony boiska, piłkę na raty do bramki skierował Arkadiusz Ciach. Ten sam zawodnik mógł przechylić szalę zwycięstwa na korzyść Ostrovii, ale w dwóch dogodnych sytuacjach nie znalazł drogi do bramki. Ostatecznie Ostrovia zremisowała z Mazovią 1:1.

Następne spotkanie Ostrovia rozegra już w sobotę 23 sierpnia. Podopieczni trenera Pawła Kowalczyka udadzą się na wyjazdowe spotkanie do Wyszkowa, gdzie podejmować będą tamtejszy Bug. Mecz rozpocznie się o godz. 15.00.

KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Mazovia Mińsk Mazowiecki 1:1 (0:1)
Bramki: Ciach 57. - Słowik 10.

Ostrovia: Orłowski - Dzwonkowski (89. Korzeb), Małkiński, Zaremba, D. Wilczewski - Zapatka (61. Grabowski), R. Wilczewski (46. Pełtak), Zacheja, Kaliszewski - Ciach, Komosa.

Widzów: około 250.