Ostrovia bez punktów (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Ostrovii nie potrafili przeciwstawić się dobrze dysponowanym zawodnikom gości.

Tym razem podopieczni trenera Pawła Kowalczyka przegrali w starciu na własnym terenie z LKS Błękitni Gąbin 1:4, do przerwy był remis 1:1.

W 12. minucie meczu świetną indywidualną akcję bramką zakończył Marek Kaliszewski. Sześć minut później było już 1:1, po dośrodkowaniu z prawej strony boiska piłkę do siatki skierował napastnik gości. Do przerwy utrzymał się wynik remisowy.

Po zmianie stron Ostrovia ruszyła do ataków. Pierwszą znakomitą sytuację zmarnował Rafał Komosa, w sytuacji sam na sam piłka po jego strzale wylądowała za bramką gości. Kolejne dwie klarowne sytuacje zmarnował Piotr Zacheja. Niestety o tym, że niewykorzystane sytuacje się mszczą przekonali się żółto-zieloni.

Po dobrym momencie gry ostatnie 20 minut należało do piłkarzy z Gąbina. W 71. minucie spotkania Adrian Orłowski niepotrzebnie opuścił linie bramkową i napastnik gości lobem zdobył bramkę na 2:1. Dwie minuty później było już 3:1. Ostatnie słowo również należało do gości. Po indywidualnej akcji napastnika Błękitnych, obrońca Ostrovii faulował w polu karnym. Rzut karny na bramkę pewnym strzałem zamienił zawodnik gości.

W kolejnym ligowym starciu już w środę, 10 września Ostrovia pojedzie na mecz wyjazdowy do Wkry Żuromin.

KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka - LKS Błękitni Gąbin 1:4 (1:1)
Bramki: Kaliszewski 12. - 18. 71. 73. 90.+1 (k)

Ostrovia: Orłowski - Dzwonkowski (74. Tokarzewski), Małkiński, Zaremba, D. Wilczewski - Grabowski (57. Grądzki), Pełtak, Zacheja, Kaliszewski - Ciach, Komosa (79. Rupacz).

Widzów: około 250.