Ostrovia przegrywa kolejny mecz (zdjęcia, wideo)

Podopieczni trenera Pawła Kowalczyka nie potrafili wykończyć żadnej z "setek" i schodzili z boiska po raz kolejny pokonani.

W spotkaniu 9. kolejki IV ligi mazowieckiej żółto-zieloni przegrali z Huraganem Wołomin po dwóch bramkach Rafała Wielądka.

Już na początku spotkania po odbiorze Mateusza Pełtaka i podaniu Arkadiusza Ciacha w sytuacji sam na sam z bramkarzem gości znalazł się Tomasz Grądzki, ale nie potrafił znaleźć drogi do bramki. Chwilę później po dośrodkowaniu Marka Kaliszewskiego kolejnej "setki" nie wykorzystał Arek Ciach, który uderzył piłkę ponad bramką rywali.

Niestety w 21. minucie źle tor lotu piłki obliczył Adrian Orłowski i faulował w polu karnym napastnika gości. Pewnym strzałem z 11. metrów pokonał naszego bramkarza Rafał Wielądek. Pięć minut później było już 0:2, po raz kolejny na listę strzelców wpisał się Wielądek. Do przerwy wynik się utrzymał.

W drugiej odsłonie Ostrovia próbowała zrobić wszystko, aby przechylić pokonać bramkarza gości, ale niestety kolejnych dogodnych sytuacji nie potrafili wykorzystać gospodarze. Ostatecznie to goście wywieźli trzy punkty do Wołomina.

Kolejne spotkanie KS Ostrovia rozegra już w najbliższą sobotę. Uda się na pojedynek do lidera rozgrywek KS Łomianki. Mecz zaplanowany jest na godz. 11.00.

KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Huragan Wołomin 0:2 (0:2)
Bramki: Wielądek 21. (k) 26.

Ostrovia: Orłowski - Korzeb (50. Rupacz), Małkiński, Zaremba, D. Wilczewski - Grądzki (80. Zapatka), Pełtak, R. Wilczewski, Kaliszewski - Ciach, Komosa.

Widzów: około 150.