Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport |

Sokół wygrywa z Piasecznem (zdjęcia)

Kolejne zwycięstwo na swoim koncie zanotowali koszykarze OKK Sokół.

Tym razem na własnym parkiecie podopieczni trenera Grzegorza Helcbergiela pokonali drużynę KS Piaseczno 81:61.

Mecz rozpoczął się od prowadzenia Sokoła, jednak po krótkim czasie ostrowski klub przegrywał już 3:10. Goście zagrali dużo skuteczniej, trafiali z dystansu i zbierali piłki w ataku. Skutecznymi rzutami powiększali swoją przewagę. Po dwóch kwartach nie wyglądało to dobrze.

Po przerwie zobaczyliśmy zupełnie inną grę Sokoła, która układała się po prostu koncertowo. Zdecydowanie grali w obronie i zaczęli trafiać za trzy. W III kwarcie od stanu 38:51, Sokół wyszedł na prowadzenie 56:53.

Najskuteczniejszym strzelcem Sokoła okazał się zdobywca 34 punktów - Michał Wojtyński.

OKK Sokół Ostrów Mazowiecka - KS Piaseczno 81:61 (15:20) (17:20) (24:13) (25:8)