Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport |

Mikołaj Radgowski wicemistrzem Polski (zdjęcia)

W Koszalinie rozegrane zostały w sobotę 25 października Mistrzostwa Polski Juniorów.

Ostrowski klub reprezentowali Mikołaj Radgowski oraz Karol Kuczyński. W turnieju wzięło udział 110 zawodników z 49 klubów. Karol Kuczyński, startujący w kategorii - 70 kg, w pierwszej walce przegrał decyzją sędziów. Niestety tym razem musiał uznać wyższość przeciwnika.

Mikołaj Radgowski pokonał kolejno zawodnika z Zielonej Góry, Krosna oraz Jastrzębia. Dopiero w finale uległ Grzegorzowi Bartmanowi z Brzozowa.

Srebrny medal wicemistrza Polski Juniorów w kategorii - 75 kg powędrował w tym roku do Ostrowi Mazowieckiej. Był to bardzo dobry sprawdzian przed Mistrzostwami Europy, które zbliżają się wielkimi krokami. Zawodnikami opiekował się sensei Radosław Grabowski, który podczas zawodów był również sędzią.

Mikołaj Radgowski wicemistrzem Polski (fot. OKKK)