Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport |

Kolejna porażka OKK Sokół (zdjęcia)

W ostrowskiej hali MOSiR przy ul. Trębickiego, Sokół podejmował drużynę TS Wisła Kraków.

Po ostatniej porażce w Łowiczu zawodnicy OKK Sokół chcieli zdobyć komplet punktów. Niestety również tym razem nie udało się odnieść zwycięstwa naszym koszykarzom.

Sokół rozpoczął mecz bardzo dobrze wygrywając pierwszą kwartę 25:16. Druga kwarta to również zwycięstwo naszej drużyny 18:14. Do przerwy OKK prowadził z Wisłą 43:30 i kibice byli przekonani, że Sokół odniesie upragnione zwycięstwo.

Po przerwie Wisła wyszła odmieniona na parkiet, wygrywając pewnie trzecią kwartę 13 punktami doprowadzając do remisu 51:51. Trener zespołu Grzegorz Helcbergiel nie potrafił umotywować swoich koszykarzy przed ostatnią kwartą i Wisła wygrała ostatecznie 76:66.

Kolejny mecz OKK Sokół rozegra w Lublinie w niedzielę 9 listopada.

OKK Sokół Ostrów Mazowiecka - TS Wisła Kraków 66:76 (25:16) (18:14) (8:21) (15:25)