Ostrovia deklasuje Nadnarwiankę (zdjęcia)

Piłkarze Ostrovii w starciu 17. kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej pokonali Nadnarwiankę Pułtusk 7:1.

Podopieczni trenera Pawła Kowalczyka już do przerwy strzelili cztery bramki. Po zmianie stron dorzucili kolejne trzy, Nadnarwianka odpowiedziała tyko raz.

Prowadzenie naszej drużynie zapewnił w 17. minucie Rafał Komosa, który wykorzystał podanie Arka Ciacha. Dwie minuty później ten sam zawodnik podwyższył na 2:0, tym razem podawał Marek Kaliszewski. W 30. minucie było już 3:0, po pięknym przerzucie Marka Kaliszewskiego, Arek Ciach ładnym uderzeniem podwyższył wynik spotkania. Kolejne minuty to dominacja naszej drużyny. Ostrovia ciągle atakowała, a kolejną sytuację wykorzystał Mateusz Pełtak, który po podaniu Rafała Komosy pewnie umieścił piłkę w siatce.

W drugiej odsłonie meczu podopieczni trenera Pawła Kowalczyka zdobyli kolejne bramki. W 48. minucie Tomek Grądzki wbił wślizgiem piłkę do siatki rywali. Chwilę później Nadnarwianka szybko odpowiedziała. Pięknym uderzeniem popisał się zawodnik gości, który z 30 metrów przelobował Kacpra Chorodyńskiego. Ostrovia nic sobie z tego nie zrobiła i od razu po rozpoczęciu od środka boiska pognał z piłką Marek Kaliszewski i dograł do dobrze ustawionego Rafała Komosy, który strzelił swoją trzecią bramkę w tym spotkaniu. W 82. minucie wynik spotkania na 7:1 ustalił Piotr Zacheja.

KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Nadnarwianka Pułtusk 7:1 (4:0)
Bramki: Komosa 17. 19. 52. Ciach 30. Pełtak 41. Grądzki 48. Zacheja 82. - Zalewski 51.

Ostrovia: Chorodyński - Zapatka, Małkiński, Zaremba, D. Wilczewski - Grądzki, Pełtak (50. Rupacz), Zacheja, Kaliszewski (85. Dzwonkowski) - Ciach, Komosa (65. Tokarzewski).