Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport |

Blisko sensacji w 4. kolejce LSA (zdjęcia)

W ostatnią niedzielę w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji odbyła się czwarta kolejka Ligi Siatkówki Amatorów.

W pierwszym meczu czwartej kolejki zapachniało sensacją. Rubinek ogrywał obrońców tytułu i faworyta rozgrywek 24:20 i wydawało się, że mistrzowie stracą pierwszego seta w tegorocznych rozgrywkach. Niestety, trzy błędy w odbiorze i nerwowość w kolejnych akcjach ofensywnych sprawiła, że sztuka ogrania Dream Team znowu się nie powiodła. Pierwszy set zakończył się wynikiem 26:28. W secie drugim młodzież z Rubinka nie powtórzyła już tak dobrej gry jak w początku meczu i uległa gładko do 15.

Kolejne dwa mecze Liceal - Qfle oraz Zaciszna - Orły-Schneider to dość łatwe zwycięstwa faworytów (Qfli i Orłów), chociaż w przypadku Orłów chyba nawet zbyt łatwe. Zaciszna raczej "przespała" ten mecz i w ogóle nie widać było dobrej gry obronnej, którą w ostatnich spotkaniach ta drużyna prezentowała.

Ostatnie spotkanie 4. kolejki to znowu trochę emocji. The Blues jednak wydawały się podobnie "zmęczone" jak Zaciszna w poprzednim meczu i Sadowne/Rafałki łatwo "przewiozły" ich do 17 i 22.