Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport |

Sokół przegrywa z liderem (zdjęcia)

OKK Sokół podejmował w sobotni wieczór na własnym parkiecie lidera, który dotychczas nie stracił jeszcze punktów.

Ostrowscy koszykarze przeciwstawili się zespołowi MCS Daniel Gimbaskets 2 Przemyśl, dla których nie był to łatwy mecz. O losach spotkania zadecydowała ostatnia kwarta.

Pierwsza kwarta zakończyła się prowadzeniem gości 15:18. W drugiej kwarcie Sokół po pięciu minutach uzyskał prowadzenie 31:22. Ostatecznie jednak goście zmniejszyli straty i do przerwy Sokół prowadził 39:37.

Druga połowa rozpoczęła się walką punkt za punkt, ostatecznie to drużyna z Przemyśla prowadziła po trzeciej kwarcie 58:59.

Ostatnia kwarta to już pokaz umiejętności lidera. Drużyna z Przemyśla z minuty na minutę oddalała się od Sokoła i zwyciężyła ostatecznie 71:81.

OKK Sokół Ostrów Mazowiecka - MCS Daniel Gimbaskets 2 Przemyśl 71:78 (15:18) (24:19) (19:22) (13:22)

Sokół: Wojtyński 21 pkt, Barszcz 18 pkt, Jaworski 15 pkt, Grudziński 8 pkt, Skarpetowski 3 pkt, Gałan 3 pkt, Ryfa 3 pkt, Helcbergiel, Zadroga, Gregajtys, Niedbalski.

OKK Sokół przegrywa z liderem (15.11.2014)