Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport |

Sokół przegrywa z ŁKS Łódź (zdjęcia)

Ostrowski Klub Koszykówki podejmował przy ul. Trębickiego w mikołajkowy wieczór Łódzki Klub Sportowy.

Mecz celnym rzutem za trzy punkty rozpoczęli koszykarze z Łodzi. Kilka sekund później był już remis, a trzy punkty dla Sokoła zdobył Piotr Barszcz. Z minuty na minutę gra ostrowskiej drużyny wyglądała coraz lepiej. Pierwsza kwarta zakończyła się zwycięstwem 30:19, a połowa 52:45.

Drugą odsłonę spotkania Sokół zagrał jakby tracił wiarę we własne umiejętności. Drużyna z Łodzi już w trzeciej kwarcie odrobiło straty z pierwszej części spotkania i wyszło na prowadzenie 64:67. Ostatnia kwarta była pełna walki, ale ostatecznie Sokół po raz kolejny przegrał w tym sezonie.

OKK Sokół Ostrów Mazowiecka - ŁKS SMS MG13 Łódź 78:83 (30:19, 22:26, 12:22, 14:16)