Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport |

OKK Sokół wygrywa z MKS Skierniewice (zdjęcia)

W meczu 12. kolejki 2 ligi mężczyzn w grupie B, Sokół odniósł zwycięstwo na własnym parkiecie z MKS Skierniewice.

Pierwsze punkty meczu zdobył Paweł Skarpetowski, który trafił celnym rzutem z wyskoku za 2 punkty. Z minuty na minutę ostrowska drużyna oddalała się od rywala, wygrywając pierwszą kwartę 24:18.

W drugiej kwarcie ekipa ze Skierniewic próbowała odrobić straty, ale chaotyczna gra przyniosła odwrotny efekt. Sokół dominował i wygrał pierwszą połowę 40:26.

Po przerwie drużyna gości grała lepiej, ale stać ich było tylko na grę punkt za punkt. Ostatecznie trzecią kwartę wygrał Sokół 21:20. MKS Skierniewice tego dnia stać było tylko na wygranie ostatniej części meczu 20:18, ale ostatecznie to ostrowska drużyna cieszyła się z upragnionego zwycięstwa.

Warto zaznaczyć, że nareszcie w tym sezonie zawody na swoim poziomie rozegrał lider Sokoła - Piotr Barszcz, który zdobył aż 28 punktów i zaliczył 7 zbiórek.

OKK Sokół Ostrów Mazowiecka - MKS Skierniewice 79:66 (24:18, 16:8, 21:20, 18:20)

Sokół: Piotr Barszcz - 28 pkt, Michał Wojtyński - 11 pkt, Bartosz Grudziński - 10 pkt, Tomasz Gałan - 9 pkt, Przemysław Jaworski - 8 pkt, Maciej Niedbalski - 7 pkt, Paweł Skarpetowski - 4 pkt, Łukasz Ryfa - 2 pkt, Artur Zadroga, Grzegorz Helcbergiel.

OKK Sokół wygrywa z MKS Skierniewice (20.12.2014)