Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport |

OKK Sokół zwycięża z KS Księżak Łowicz (zdjęcia)

Po bardzo dobrej pierwszej połowie i nerwowej drugiej, Sokół pokonał wyżej notowany zespół KS Księżak Łowicz.

Jeszcze w trzeciej kwarcie Sokół prowadził 52:31, jednak doświadczeni zawodnicy Księżaka do końca walczyli o wygraną. W nerwowej końcówce ostrowscy koszykarze utrzymali "zimną krew" i dowieźli prowadzenie do końca, odnosząc cenne zwycięstwo nad faworytem tego spotkania.

Najwięcej punktów dla Sokoła zdobył Michał Wojtyński.

OKK Sokół Ostrów Mazowiecka - KS Księżak Łowicz 78:66 (22:14, 19:8, 14:20, 23:24)

Sokół: Wojtyński 20 pkt., Barszcz 14 pkt., Niedbalski 14 pkt., Grudziński 12 pkt., Gałan 7 pkt., Jaworski 6 pkt., Skarpetowski 3 pkt., Ryfa 2 pkt., Gregajtys, Zadroga, Helcbergiel.

OKK Sokół zwycięża z KS Księżak Łowicz (04.01.2015)