Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport |

Sokół uległ przy Trębickiego (zdjęcia, wideo)

We wczorajszym meczu na własnym parkiecie Ostrowski Klub Koszykówki Sokół po raz drugi w tym sezonie musiał uznać wyższość drużyny Stalma AZS UMCS Lublin.

Już od samego początku spotkania goście uzyskali przewagę i z minuty na minutę oddalali się od Sokoła.

Pierwszą kwartę lublinianie wygrali zdecydowanie aż 15 punktami - 25:10. W drugiej kwarcie ostrowski klub wziął się do odrabiania strat. Z wyniku 12:28 zrobiło się na trzy minuty do zakończenia pierwszej połowy 32:33. To był jedyny okres gry Sokoła, gdzie widać było ogromny potencjał, który drzemie w drużynie. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem zespołu Stalma AZS UMCS Lublin 41:36.

Druga połowa rozpoczęła się bardzo źle dla ostrowian, pierwsze punkty Sokół zdobył dopiero po prawie sześciu minutach gry. Było to zdecydowanie za mało, aby pokonać dobrze dysponowanych tego dnia graczy z Lublina. Ostatnia kwarta to gra punkt za punkt, co zdecydowanie pasowało gościom, którzy uzyskali w poprzedniej odsłonie 14 punktową przewagę. Ostatecznie Sokół uległ 55:70.

OKK Sokół Ostrów Mazowiecka - Stalma AZS UMCS Lublin 55:70 (10:25, 26:16, 8:17, 11:12)
Sokół: Wojtyński 15 pkt., Barszcz 12 pkt., Maciej Niedbalski 12 pkt., Gałan 7 pkt., Grudziński 4 pkt., Ryfa 3 pkt., Skarpetowski 2 pkt., Jaworski, Zadroga, Wilczyński, Siwek, Grabowski.

Sokół uległ przy Trębickiego (18.01.2015)