Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport |

Halowy turniej tenisa ziemnego (zdjęcia)

Sylwester Puchalski wygrał halowy turniej tenisowy zorganizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowi Mazowieckiej.

(fot. archiwum organizatora)

W finale imprezy rozgrywanej w hali przy ul. Warchalskiego pokonał ostrowskiego mistrza tenisa Waldemara Rępę.

Do rywalizacji w zawodach przystąpiło 18 zawodników z Ostrowi Mazowieckiej, powiatu ostrowskiego oraz z sąsiednich miejscowości.

W drodze do finału Sylwester Puchalski wygrał w I rundzie 9:6, a w ćwierćfinale po tie-breaku 9:8. W meczu półfinałowym spotkał się z reprezentantem Zambrowa Adamem Styłą, który w swojej karierze zdobył wiele trofeów. Puchalski pokonał Styłę 9:5 i spotkał się w finale z ostrowianinem Waldemarem Rępą. Po zaciętym pojedynku zwyciężył młody adept tenisa Sylwester Puchalski, który pokonał doświadczonego tenisistę 9:6.

Czterech pierwszych zawodników otrzymało pamiątkowe statuetki oraz puchary, a zawodnikom z miejsc 5-8 wręczono dyplomy.

Puchalski wygrywa tenisowe zawody (fot. archiwum organizatora)