Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport |

Polonia ponownie lepsza od Sokoła (zdjęcia, wideo)

Wyjątkowo w środowe popołudnie Ostrowski Klub Koszykówki Sokół rozegrał kolejne ligowe spotkanie.

Przeciwnikiem podopiecznych trenera Grzegorza Helcbergiela była warszawska Polonia. Po raz kolejny to czarne koszule okazały się drużyną lepszą. Tym razem Sokół uległ 20 punktami - 70:90.

Początek spotkania nie zapowiadał kolejnej porażki ostrowskiej drużyny. Po punkcie Skarpetowskiego i rzucie za trzy Grudzińskiego, Sokół prowadził 4:0. Niestety kolejne minuty należały do Polonii, która z biegiem czasu coraz bardziej się rozkręcała. Pierwsza połowa skończyła się zwycięstwem czarnych koszul 50:34.

Sokół tego dnia stać było tylko na wygranie trzeciej kwarty 20:19. W ostatniej części meczu ponownie Polonia pokazała, że jest drużyną lepszą i ostatecznie pokonała podopiecznych trenera Grzegorza Helcbergiela 20 punktami.

OKK Sokół Ostrów Mazowiecka - Polonia Warszawa 70:90 (20:26, 14:24, 20:19, 16:21)
Sokół: Grudziński 20 pkt., Wojtyński 16 pkt., Skarpetowski 13 pkt., Ryfa 8 pkt., Gałan 7 pkt., Niedbalski 6 pkt., Grabowski, Zadroga, Simoni, Wilczyński, Siwek.

Polonia za mocna dla Sokoła (04.02.2015)