Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport |

Sokół wygrywa na własnym parkiecie (zdjęcia, wideo)

Ostrowska drużyna rozegrała w niedzielę 8 marca kolejny mecz w ramach II ligi mężczyzn.

Tym razem to podopieczni trenera Grzegorza Helcbergiela schodzili z parkietu z podniesioną głową. Mecz z Polonią Warszawa zakończył się zwycięstwem ostrowskiego klubu 78:74.

Po pierwszej połowie Sokół prowadził skromnie pięcioma punktami, jak się okazało ta przewaga wystarczyła. Trzecia kwarta zakończyła się remisem 23:23, więc o wszystkim decydowała ostatnia odsłona spotkania, w której Polonia próbowała uzyskać korzystny wynik.

W ostatniej odsłonie swoje umiejętności potwierdził Piotr Barszcz, który zdobył 12 punktów i przyczynił się do zwycięstwa swojej drużyny.

OKK Sokół Ostrów Mazowiecka - Polonia Warszawa 78:74 (17:20, 21:13, 23:23, 17:18)

Sokół: Wojtyński 23 pkt., Barszcz 19 pkt., Gałan 12 pkt., Grudziński 11 pkt., Jaworski 7 pkt., Niedbalski 6 pkt., Ryfa, Siwek, Wilczyński, Zadroga, Grabowski.

Sokół wygrywa na własnym parkiecie (08.03.2015)