Ostrovia rozbiła Narew 4:1 (zdjęcia)

Piłkarze Ostrovii w spotkaniu 22. kolejki pokonali ostrołęcką Narew 4:1.

Podopieczni trenera Pawła Kowalczyka nie odpuścili żadnej ze stwarzanych sytuacji strzeleckich i ostatecznie wysoko pokonali zespół gości.

Początek spotkania świetnie ułożył się dla ostrowian, dla których trafienie już w szóstej minucie meczu zaliczył Arkadiusz Ciach. W kolejnych minutach meczu więcej z gry mieli piłkarze Narwi, ale to podopieczni trenera Pawła Kowalczyka zdobyli kolejnego gola. Ponownie do siatki rywali trafił Arkadiusz Ciach.

Niebiesko-czerwoni w niespełna dwie minuty później zdobyli bramkę za sprawą Mateusza Pełtaka (w rundzie jesiennej zawodnika Ostrovii - przyp. red.). W pierwszej, zaciętej odsłonie meczu kibice na stadionie przy ulicy Warchalskiego więcej bramek już nie obejrzeli.

Emocji nie zabrakło w drugiej odsłonie meczu, w której to żółto-zieloni przejęli inicjatywę i już w 55. minucie spotkania prowadzili 3:1 po bramce Rafała Komosy. Kolejne dwanaście minut później Ostrovia prowadziła już 4:1, a trzeciego gola na swoim koncie zapisał Arkadiusz Ciach. Ostatecznie po 90. minutach meczu na stadionie przy ulicy Warchalskiego piłkarze prowadzeni przez trenera Pawła Kowalczyka zwyciężyli 4:1.

KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka - MKS Narew Ostrołęka 4:1 (2:1)