Monika Radziszewska pożegnała się z programem "You Can Dance", emitowanym na antenie TVN.
(fot. kadr TVN)
Na castingach w całej Polsce pojawiło się ponad 1,5 tys. tancerzy. 37 najlepszych usłyszało "jedziesz z nami". Dla wielu z nich bilet do Sewilli był marzeniem życia. Jurorzy szukali jednak tych, dla których warsztaty YCD miały być jedynie drogą do czegoś więcej.
"Radzia" wystąpiła w duecie z Patrykiem Brdejem. Monika i Patryk zatańczyli salsę, którą przygotowała Agnieszka Abraham.
- "You Can Dance" to taki program, w którym nigdy nie wiesz jaki taniec będziesz musiał zatańczyć. Wydaję się, że mieliście najtrudniejsze zadanie, bo nigdy nie tańczyliście salsy - mówił Agustin Egurrola po występie pary. Michał Piróg dodał, że Monika i Patryk wspięli się na taneczny Mount Everest, wykonując taniec nie w swoim stylu.
Do solówki jury nominowało Monikę. O tym, że "Radzia" pożegnała się z programem zadecydowali widzowie.
- Najfajniejszym momentem było dostanie biletu do Sewilli. Pomyślałam sobie wtedy, że odmieni to moje życie. Ten program uskrzydlił mnie tanecznie. Nie zawsze byłam doceniana przez najbliższych ludzi, nawet tych którzy mnie otaczają. Chciałabym zostać zapamiętana przede wszystkim jako dobra tancerka, a także osoba naturalna i prawdziwa - powiedziała Monika Radziszewska w podsumowaniu swojej przygody z "You Can Dance".
Zobacz pierwszy odcinek na żywo, w którym występowała Monika Radziszewska.
Dopasuj dla mnie
Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.
Informacja: zapisujemy wyłącznie wybór tematów w pamięci przeglądarki (localStorage). Możesz wyłączyć w każdej chwili.
Wybraliśmy dla Ciebie
Mieszkańcy komentują
4 wpisy · Dołącz do rozmowy
Dodając komentarz, akceptujesz regulamin komentowania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.
Na wizji wysławia się na gorąco (jest mniej czasu na zastanowienie). Jak się coś pisze na forum można się dłużej zastanowić Waciu.
Ona się wysłowić nie u mnie na wizji
Ale jest instruktorką w ostrowskim studiu tańca, więc jest z tym miastem związana.
Bez przesady to nie Ostrowianka