Opublikowano

Garnizonowe obchody Święta Niepodległości

11 Listopada odbędą się garnizonowe uroczystości obchodów święta Niepodległości, o godzinie 9:00 uroczysta msza święta w intencji Ojczyzny rozpoczn

Uroczystą mszą świętą o godz. 9.00 rozpoczną się w środę 11 listopada garnizonowe uroczystości obchodów Święta Niepodległości. Następnie pod pomnikiem Józefa Piłsudskiego odbywać będzie się dalsza część uroczystości.

Zaplanowano przemówienia gości, apel pamięci, salwę honorową, delegacje samorządu i kierownictwa garnizonu złożą kwiaty pod pomnikiem.

Podczas uroczystości będzie można również zobaczyć przygotowaną przez Grupę Rekonstrukcji Historycznej prezentację umundurowania z epoki.

Święto Niepodległości to polskie święto państwowe obchodzone dla upamiętnienia odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918, po 123 latach zaborów (1795–1918).

💬 Komentarze (1)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (1)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz