W czwartek w ostrowskim domu kultury spotkali się uczniowie i nauczyciele z powiatu ostrowskiego na rozstrzygnięciu XI konkursu plastycznego krajobraz Polski, który w tym roku odbył się pod hasłem "Światło w krajobrazie".
Ogółem na konkurs wpłynęło 228 prac z 16 placówek oświatowych z powiatu ostrowskiego.
Prace oceniało jury w składzie: przewodnicząca Maria Sawicka-Bińczyk, Marta Horodok, Daria Gołąb. Nagrodzono i wyróżniono 38 osób.
Nagrodzeni:
- w kategorii klas ponadgimnazjalnych:
Wyróżnienie: Adrianna Chmielewska - Liceum Ogólnokształcące w Ostrowi Mazowieckiej.
- w kategorii klas gimnazjalnych:
1. Wojciech Ogonowski - Publiczne Gimnazjum nr 2 w Małkini Górnej.
1. Justyna Rostkowska - Publiczne Gimnazjum nr 2 w Małkini Górnej.
2. Iza Kraszewska - Publiczne Gimnazjum nr 2 w Małkini Górnej.
3. Karolina Rogaska - Publiczne Gimnazjum nr 1 w Jasienicy.
Wyróżnienie: Kinga Osmólska - Publiczne Gimnazjum nr 2 w Małkini Górnej.
- w kategorii klas IV-VI:
1. Julia Masłowska - Publiczna Szkoła Podstawowa w Brudkach Starych.
2. Amelia Kowalczyk - Publiczna Szkoła Podstawowa w Brudkach Starych.
2. Kacper Zwierzyński - Publiczna Szkoła Podstawowa w Starym Lubiejewie.
3. Paulina Kukielska - Publiczna Szkoła Podstawowa w Brudkach Starych.
Wyróżnienia:
Daniel Konopka - Publiczna Szkoła Podstawowa w Brudkach Starych.
Maja Modzelan - Publiczna Szkoła Podstawowa w Dudach.
Paulina Radecka - Publiczna Szkoła Podstawowa w Brudkach Starych.
Martyna Kruk - Szkoła Podstawowa w Glinie.
- w kategorii klas I-III:
1. Daria Pierzchanowska - Publiczna Szkoła Podstawowa w Zarębach Kościelnych.
2. Szymon Kucharski - Szkoła Podstawowa nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej.
3. Eliza Łojewska - Szkoła Podstawowa nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej.
Wyróżnienia:
Jakub Zwierzyński - Publiczna Szkoła Podstawowa w Starym Lubiejewie.
Martyna Górska - Publiczna Szkoła Podstawowa w Zarębach Kościelnych.
Klaudia Pieniążek - Szkoła Podstawowa nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej.
Franciszek Podolak - Publiczna Szkoła Podstawowa w Rząśniku Włościańskim.
- w kategorii przedszkolnej:
1. Zofia Przastek - Miejskie Przedszkole nr 3 w Ostrowi Mazowieckiej.
1. Zofia Skalik - Miejskie Przedszkole nr 3 w Ostrowi Mazowieckiej.
2. Aleksandra Morawska - Miejskie Przedszkole nr 3 w Ostrowi Mazowieckiej.
2. Aleksandra Świątkowska - Miejskie Przedszkole nr 3 w Ostrowi Mazowieckiej.
3. Aleks Wołek - Miejskie Przedszkole nr 3 w Ostrowi Mazowieckiej.
Wyróżnienia:
Adrian Bermond - Publiczna Szkoła Podstawowa w Andrzejewie.
Lena Świderek-Popowska - Miejskie Przedszkole nr 3 w Ostrowi Mazowieckiej.
Kamil Budkowski - Miejskie Przedszkole nr 3 w Ostrowi Mazowieckiej.
Kamila Staniszewska - Miejskie Przedszkole nr 3 w Ostrowi Mazowieckiej.
Kamila Trzaska - Miejskie Przedszkole nr 3 w Ostrowi Mazowieckiej.
Hanna Bilwin - Miejskie Przedszkole nr 2 w Ostrowi Mazowieckiej.
Magdalena Borawska - Miejskie Przedszkole nr 3 w Ostrowi Mazowieckiej.
Jakub Świderski - Miejskie Przedszkole nr 3 w Ostrowi Mazowieckiej.
Zofia Andryszczyk - Miejskie Przedszkole nr 2 w Ostrowi Mazowieckiej.
Adam Kulesza - Miejskie Przedszkole nr 2 w Ostrowi Mazowieckiej.
Maja Dzierska - Publiczna Szkoła Podstawowa w Andrzejewie.
Magda Jaroszewska - Miejskie Przedszkole nr 2 w Ostrowi Mazowieckiej.
Zobacz zdjęcia:
Uczniowie w konkursie "Światło w krajobrazie" (10.12.2015)
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.