Tenisiści stołowi KS Wąsewo w hicie rozgrywek IV ligi - grupa A musieli uznać wyższość Rzekunianki Rzekuń. Lider rozgrywek pokonał zespół z powiatu ostrowskiego 8:5.
W meczu rozegranym przed własną publicznością udanie zaprezentował się Sylwester Puchalski, który odniósł zwycięstwo nad niepokonanym do tej pory Janem Klemendorfem 3:0 (13:11, 12:10, 11:6).
Kolejny pojedynek wygrał Paweł Listwon z Romanem Mierzejewskim 3:1 (9:11, 11:9, 11:4, 11:5) i gospodarze pokazali, że mogą sprawić niespodziankę.
W kolejnych pojedynkach lepsi okazali się jednak reprezentanci Rzekunia i objęli prowadzenie 4:2. Kolejne dobre partie i zwycięstwa Sylwestra Puchalskiego i Pawła Listwonia sprawiły, że doszło do wyrównania 4:4. W kolejnych pojedynkach KS Wąsewo zdobył już tylko punkt za sprawą zwycięstwa Sylwestra Puchalskiego nad Grzegorzem Kowalczykiem 3:2 (12:10, 11:2, 10:12, 7:11, 11:9).
Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem drużyny z Rzekunia, która pozostaje niepokonana w rozgrywkach IV ligi. Tenisiści z Wąsewa plasują się obecnie na piątej lokacie. Kolejne spotkanie rozegrają dopiero w niedzielę 8 kwietnia na wyjeździe z UKS II Sanniki.
Dopasuj dla mnie
Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.
Informacja: zapisujemy wyłącznie wybór tematów w pamięci przeglądarki (localStorage). Możesz wyłączyć w każdej chwili.
Wybraliśmy dla Ciebie
Bądź pierwszy! Dodaj komentarz
Twoja opinia pomaga być na bieżąco
Dodając komentarz, akceptujesz regulamin komentowania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.
Rozpocznij dyskusję – napisz pierwszy komentarz poniżej.