Gminne eliminacje ogólnopolskiego turnieju bezpieczeństwa w ruchu drogowym przeprowadzono w Małkini Górnej. W zawodach wzięły udział 4-osobowe drużyny ze szkół podstawowych i 3-osobowe z gimnazjów.
Uczniowie mieli za zadanie rozwiązać test wiedzy oraz musieli pokonać na rowerze trudne przeszkody na placu manewrowym.
Wyniki w gminie Małkinia Górna:
- szkoły podstawowe
1. SP nr 2 im. Fryderyka Chopina w Małkini Górnej
2. SP nr 1 im. Marii Curie-Skłodowskiej w Małkini Górnej
3. SP im. ks. Jana Twardowskiego w Glinie
Indywidualnie, w tej kategorii wiekowej, najlepsza okazała się Natalia Rybnicka, uczennica SP nr 1 w Małkini Górnej.
- klasy VII szkoły podstawowej i gimnazja
1. SP nr 1 im. Marii Curie-Skłodowskiej w Małkini Górnej
2. SP nr 2 im. Fryderyka Chopina w Małkini Górnej
3. SP im. ks. Jana Twardowskiego w Glinie
Indywidualnie najlepiej zaprezentował się Wojciech Sokołowski, uczeń SP nr 1 w Małkini Górnej.
Zwycięskie szkoły i uczniowie odebrali dyplomy i nagrody rzeczowe. Natomiast wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali gadżety za udział.
Eliminacje gminne do czterdziestej pierwszej edycji ogólnopolskiego turnieju bezpieczeństwa w ruchu drogowym odbyły się 23 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 2 im. Fryderyka Chopina w Małkini Górnej.
Więcej zdjęć dostępnych jest na stronie internetowej Urzędu Gminy w Małkini Górnej.
Dopasuj dla mnie
Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.
Informacja: zapisujemy wyłącznie wybór tematów w pamięci przeglądarki (localStorage). Możesz wyłączyć w każdej chwili.
Wybraliśmy dla Ciebie
Bądź pierwszy! Dodaj komentarz
Twoja opinia pomaga być na bieżąco
Dodając komentarz, akceptujesz regulamin komentowania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.
Rozpocznij dyskusję – napisz pierwszy komentarz poniżej.