Opublikowano

Jakość wody w gminie Andrzejewo

Dokonano poboru próbek wody z wodociągów Andrzejewo, Króle Małe oraz Zaręby-Bolędy. Testy miały miejsca w dniach 27.04.2020 r oraz 01.06.20

Dokonano poboru próbek wody z wodociągów Andrzejewo, Króle Małe oraz Zaręby-Bolędy. Testy miały miejsca w dniach 27.04.2020 r oraz 01.06.2020 roku.

Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny w Ostrowi Mazowieckiej stwierdził przydatność wody do spożycia przez ludzi ze wszystkich wodociągów zarządzanych przez
Gminę Andrzejewo.

Na podstawie sprawozdań z badań próbek wody stwierdzono, że woda w zakresie przebadanych parametrów spełnia wymagania określone w załączniku nr 1 rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 7 grudnia 2017 r. w sprawie, jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi.

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz