Stanisława Han we wtorek 1 września ukończyła 100 lat. Urodziła się w Królach Dużych i tu właśnie spędziła prawie całe swoje życie. Ze względu na wiek oraz konieczność sprawowania opieki nad Panią Stanisławą syn wraz z żoną zabrali ją do swojego mieszkania w Białegostoku.
Aby uczcić jubileusz, Pani Beata Ponichtera- Wójt Gminy Andrzejewo razem z Panią Grażyną Baranowską- Kierownikiem USC, 7 września odwiedziły Panią Stanisławę w Białymstoku. Przedstawiciele samorządu wraz z życzeniami zdrowia i wszelkiej pomyślności przekazali jubilatce prezent oraz bukiet kwiatów, z kolei Delegatura Urzędu Wojewódzkiego w Ostrołęce przekazała list gratulacyjny od Prezesa Rady Ministrów Pana Mateusza Morawieckiego.
Pani Stanisława to bardzo ciepła i miła osoba. Przywitała nas bardzo serdecznie oraz zaskoczyła dobrą kondycją i pamięcią. Opowiadała o swoich synach, o czasach wojny oraz wspominała sąsiadów z Króli Dużych. Prosiła aby przesłać pozdrowienia dla wszystkich mieszkańców tej miejscowości.
Dzień swoich setnych urodzin Pani Stanisława spędziła w gronie najbliższej rodziny, która uczciła tę uroczystość rodzinnym obiadem oraz mszą odprawioną w intencji jubilatki zarówno w Białymstoku jak i w Jasienicy.
Dopasuj dla mnie
Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.
Informacja: zapisujemy wyłącznie wybór tematów w pamięci przeglądarki (localStorage). Możesz wyłączyć w każdej chwili.
Wybraliśmy dla Ciebie
Bądź pierwszy! Dodaj komentarz
Twoja opinia pomaga być na bieżąco
Dodając komentarz, akceptujesz regulamin komentowania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.
Rozpocznij dyskusję – napisz pierwszy komentarz poniżej.