Zwykle to dzieci z rodzicami i opiekunami odwiedzali św. Mikołaja w Galerii Bursztynowej w Ostrołęce. W tym roku było jednak inaczej. Święty Mikołaj z podarunkami odwiedził dzieci, które wzięły udział w konkursie mikołajkowym na najładniejsze kartki świąteczne. Obejrzyj relację wideo.
Białobrody zagościł w domach najmłodszych nie tylko w Ostrołęce. Odwiedził także dzieci mieszkające w okolicznych miejscowościach oraz w Makowie Mazowieckim, Ostrowi Mazowieckiej i kilku miejscowościach na terenie woj. podlaskiego.
Zobacz wideo -> https://www.youtube.com/watch?v=sbY-NdbbpQ4
Jak mówił św. Mikołaj, elfy i renifery były zachwycone wykonanymi przez dzieci kartkami.
Galeria Bursztynowa jest czynna. Dowiedz się, które sklepy w Galerii Bursztynowej są otwarte!
Zapraszamy,
Galeria Bursztynowa
Ostrołęka, ul. Fieldorfa "Nila" 28

💬 Komentarze (0)