Opublikowano

Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN zorganizowało warsztaty w Bibliotece Publicznej w Broku

Specjalnym gościem podczas warsztatów w Bibliotece Publicznej w Broku była Renata Płotczyk, która przybliżyła uczestnikom zajęć kulturę o
fot. Biblioteka Publiczna w Broku

Specjalnym gościem podczas warsztatów w Bibliotece Publicznej w Broku była Renata Płotczyk, która przybliżyła uczestnikom zajęć kulturę oraz zwyczaje żydowskie.

W czwartek 23 września w Bibliotece Publicznej w Broku odbyły się warsztaty edukacyjne, które zostały zorganizowane przez Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w Warszawie.

Uczestnicy zajęć uczyli się o kulturze, religii oraz zwyczajach żydowskich. 

- Na zakończenie spotkania uczniowie sprawdzili swoją wiedzę w przygotowanym quizie. Przystępny sposób przekazywania wiadomości przez panią Renatę zaowocował wynikiem stu procent poprawnych odpowiedzi. - informuje Biblioteka Publiczna w Broku.

💬 Komentarze (0)

Chronione przez reCAPTCHA
Ładowanie komentarzy...

Dopasuj dla mnie

Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.

Wybraliśmy dla Ciebie


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.

Komentarze (0)
Opcje

Dostosuj preferencje treści:

Dołącz